•  Wstecz
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAck - mrówki, krewetki i inne które wpadną przed obiektyw ;)
#81
34. Tetragonolobus maritimus

[Obrazek: AM-JKLWxEXiCpkoh4dfOhL-0InnVuOR4xurNWIf0...SuKd=w2048]
#82
#83
#84
36. Philodromus sp. z królową Lasius niger

[Obrazek: AL9nZEVOVif6cwB27v6vkNUWsaiNWmfDkpjuS0-V...yE7=-h2048]
#85
Widzę że forum jest dwuosobowe[emoji6] Fajna fota.
#86
Dzięki za komentarz dot. zdjęcia. Co roku obserwuję rójki Lasiusów a dopiero teraz udało mi się jakoś uchwycić królową. Fajnie byłoby uchwycić samca z samicą w trakcie kopulacji ale to dość dynamiczna sytuacja i te zbliżenia, które ja obserwowałem trwały dość krótko.

Aktywnych użytkowników na forum faktycznie nie jest dużo. Z drugiej strony zadziwia mnie patrząc na statystyki poszczególnych wątków na forum ilość odwiedzin - ktoś przegląda forum, szkoda, że się nie rejestruje i nie uczestniczy aktywnie w życiu forum, poza samym czytaniem. Chyba, że te liczby to efekt buszowania botów indeksujących lub przypadkowo trafiających tu ludzi z googla, którzy zabłądzili w internecie...
#87
37. Sphinx ligustri

[Obrazek: AL9nZEW53cYZykCIlNteGIG2ohj77-aaXeb96_i1...AN-u=w2048]
#88
#90
Cytat:A co daje ten Helicon FB Tube  ?
Przy wykonywaniu serii zdjęć każde kolejne jest wykonane z przesunięciem ostrości dzięki czemu uzyskuje się serie ujęć, z których można złożyć stacka. Tu możesz o tym poczytać o tym produkcie.

Cytat:Masz zdjęcia z tego obiektywu ale zamocowanego normalnie na mocowanie ?
Ciekawy jestem jak macro wygląda z niego
Wszystkie zdjęcia z tego posta były wykonane bez Helicon FB Tube. Przy każdym ujęciu są też wskazane jego podstawowe parametry. Zdjęcie 1, 3, 4 i 5 to pojedyncze strzały. Zdjęcie nr 2 to stack wykonany przy wykorzystaniu szyny do makro BlueStack. Żadne pierścienie pośrednie czy Raynox nie były przy tych ujęciach w użyciu.
  •  Wstecz
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • Dalej 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości