Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Styl forum (Clean-Pro)
#1
Zespół mybb jest już coraz bliżej ukończenia wersji 1.9
Aktualne postępy
Niestety szablony z wcześniejszych wersji (1.8.x) nie będą kompatybilne i po aktualizacji pożegnamy się z naszym stylem, twórca szablonu być może będzie tworzył wersję CPro pod nowy silnik, ale ja nie chcę już z tym człowiekiem robić żadnych interesów, jego aktualizacje do tej pory wyglądały tak, że trzeba było od nowa kupować styl który jego zdaniem jest już kompatybilny z wersją Mybb, po czym okazywało się, że nie działał poprawnie  i poprawki nanosił już na forum, jako że to nie Polak, masa wysłanych mail i zrzutów ekranu Wink na koniec obiecał poprawić niedziałające ikony tematów i urwał się kontakt Smile kasiorkę oczywiście przytulił.
Szkoda trochę, bo nie ukrywam, że sam styl jest całkiem porządnie zrobiony, na szczęście Mybb pracuję aktualnie nad nowym responsywnym stylem i z wersją 1.9 będzie on wyglądał mniej więcej tak:
Demo 1.9
ma mieć dwie wersje kolorystyczne, ciemną i jasnę, kolory i ikony sami sobie dostosujemy Wink
Odpowiedz
#2
A ile gość przytulił w sumie kasy? Smile

Te styl co zalinkowałeś jest spoko, może tylko zamiast tego niebieskiego (czcionki i belki) dałbym szary jak teraz o ile będziemy w stanie to łatwo dostosować (by nie gryzło się z zielonym motylem).
Odpowiedz
#3
20$ kochtował styl i tyle samo po aktualizacji Wink teraz widzę, że już sprzedaje za 15$, nie chcę nawet za 1$, ze stylem ze skryptu nie muszę się martwić o aktualizację a i wszystkie pluginy są przeważnie pisane pod domyślny styl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości