Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Slimok po godzinach ;)
#11
Tak, to już nowym. Znalazłem chwilkę i sobie wyskoczyłem przed dom Smile
Odpowiedz
#12
Jak na to szkło to dalej brakuje ostrości, robiłeś ze statywem?? Czy z ręki Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Sad Sad

z ręki ale z lampą i jest to crop ze zdjęcia
Odpowiedz
#14
Dla mnie te zdjęcie jest ostre patrząc na dolną część listka czy włoski pająka, które są w GO. Ocena przy miniaturkach może być myląca bo efekt ostateczny może być różny w zależności od metody zmniejszania zdjęcia, dodatkowo jak piszesz jest to crop. Natomiast żeby potwierdzić lub zaprzeczyć jakimkolwiek obawom wg mnie warto zrobić solidnie 2/3 ujęcia na różnych przesłonach i wrzucić na https://www.canon-board.info/, tam na pewno będzie więcej użytkowników tego szkła i jednoznaczny werdykt będzie bardziej obiektywny. Tak jak w prywatnych wiadomościach sugerowałem mogę udostępnić moje konta na tamtym forum i grzecznościowo zamieścić taki wątek z linkiem do zdjęć, by poddać je pod ocenę.
Odpowiedz
#15
Po początkowym braku odpowiedzi pojawiło się kilka w danym temacie z czego 2 osoby bezpośrednio odniosły się do pytania i oceniły zdjęcia Smile
Odpowiedz
#16
(26-07-2022, 22:34)MAck napisał(a): Po początkowym braku odpowiedzi pojawiło się kilka w danym temacie z czego 2 osoby bezpośrednio odniosły się do pytania i oceniły zdjęcia Smile

tak,tak widziałem. Troszkę się uspokoiłem i muszę się nauczyć robić zdjęcia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości