Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakim sprzętem fotografujesz?
#1
Jest jakoś dział gdzie napisane będzie kto czym (body/szkło) wykonuje makro?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#2
Canon 6D + Canon 100mm f/2.8 lub Canon 100mm f2.8 USM
mam jeszcze kilka starszej generacji obiektywów do przetestowania, ale to jak czas i pogoda pozwoli ;)
Odpowiedz
#3
Ja korzystam z Canona 80D glownie z obiektywem Canon EF100mm f/2.8L Macro IS USM. Wszystkie dotychczas prezentowane moje zdjecia na forum sa z tego zestawu. Czasem wspomagam sie DCR-250 do tego.

Daj znac zbiczek z czego korzystasz i pochwal sie efektami zakladajac watek ze zdjeciami Smile

Grzesiek czy bylaby mozliwosc dodania w profilu uzytkownika dodatkowych pol w stylu sprzet lub aparaty, obiektywy, pozostaly sprzet? Tak aby ten kto chce sie podzielic mial taka mozliwosc a kto chcialby wiedziec mogl sprawdzic Wink kojarze ze na jakims innym forum bylo takie rozwiazanie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpowiedz
#4
(27-06-2019, 08:30)MAck napisał(a): Ja korzystam z Canona 80D glownie z obiektywem Canon EF100mm f/2.8L Macro IS USM. Wszystkie dotychczas prezentowane moje zdjecia na forum sa z tego zestawu. Czasem wspomagam sie DCR-250 do tego.

Daj znac zbiczek z czego korzystasz i pochwal sie efektami zakladajac watek ze zdjeciami :)

Grzesiek czy bylaby mozliwosc dodania w profilu uzytkownika dodatkowych pol w stylu sprzet lub aparaty, obiektywy, pozostaly sprzet? Tak aby ten kto chce sie podzielic mial taka mozliwosc a kto chcialby wiedziec mogl sprawdzic ;) kojarze ze na jakims innym forum bylo takie rozwiazanie.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Dodałem dwa pola, ale trzeba je uzupełnić w profilu, inaczej się nie wyświetlają
Odpowiedz
#5
Uzupełniłem, działa Smile
Odpowiedz
#6
Jak coś więcej dodać lub zmienić to piszcie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości