Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekuperacja
#2
Montować. Jedno drugiego nie wyklucza. Ja to bym się raczej zastanowił czy robić normalne ogrzewanie wodne bo to dublowanie systemów grzewczych jak się już robi klimatyzator.

No i od siebie mogę tez polecić firmę do zamontowania wentylacji mechanicznej https://hi-pol.pl/ Duże doświadczenie, powinni pomóc w dobraniu właściwego i dobrego urządzenia Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Rekuperacja - przez Gatlok - 06-05-2026, 09:59
RE: Rekuperacja - przez Aldan - 06-05-2026, 11:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości