06-05-2026, 08:57
Jesteśmy startupem i wynajęliśmy biuro w coworkingu ale za rok pewnie będziemy mieć własną przestrzeń. Czy ma sens teraz inwestować w porządne meble czy kupować tanie i za rok wymienić na coś lepszego?
|
Umeblowanie biura
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Umeblowanie biura - przez Gatlok - 06-05-2026, 08:57
RE: Umeblowanie biura - przez Aldan - 06-05-2026, 10:22
|